Samsung 65" BEF-H Series 4K UHD Tizen Smart TV (LH65BEFHLGFXZC)Samsung 65" BEF-H Series 4K UHD Tizen Smart TV (LH65BEFHLGFXZC)Samsung 65" BEF-H Series 4K UHD Tizen Smart TV (LH65BEFHLGFXZC)Samsung 65" BEF-H Series 4K UHD Tizen Smart TV (LH65BEFHLGFXZC)Samsung 65" BEF-H Series 4K UHD Tizen Smart TV (LH65BEFHLGFXZC)Samsung 65" BEF-H Series 4K UHD Tizen Smart TV (LH65BEFHLGFXZC)
Samsung 65" BEF-H Series 4K UHD Tizen Smart TV (LH65BEFHLGFXZC)
By SAMSUNG
Visit retailer's website
Best Buy
By SAMSUNG
Loading Inventory...
Visit retailer's website
  • Product Condition: Brand New
  • Commercial Display Type: Commercial Displays
  • Screen Size: 65 in
  • Resolution: 4K Ultra HD
  • Native Resolution (Pixels): 3840 x 2160
  • Aspect Ratio: 16:9
  • Display Orientation: Landscape Only
  • Touchscreen: No
  • Response Time: 8 ms
  • Refresh Rate: 60 Hz
  • Dynamic Contrast Ratio: HDR10+
  • Brightness: 300 cd/m²
  • Product Condition: Brand New
  • Screen Size: 65 in
  • Resolution: 4K Ultra HD
  • Aspect Ratio: 16:9
  • Touchscreen: No
  • Response Time: 8 ms
  • Refresh Rate: 60 Hz